HAKKIMIZDA

Maraş Teknoloji Üssü

Maraş Teknoloji Üssü, yazılım bilen veya öğrenmek isteyen, yazılıma ilgi duyan, kod yazmayı seven ve kod yazma hayalinde olan herkese hitap etmeyi amaçlamış bir platformdur.

Akdeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinin merkezinde bulunan Kahramanmaraş, yazılım ve yazılımcı yetiştirme konusunda bir merkez haline gelmiştir. Bölgenin teknoloji üssü olan Kahramanmaraş, tüm bölgeyi bir teknoloji merkezine dönüştürmek için sinerji yaymaya devam etmektedir.

Çalışanlarımız, yazılımcılarımız ve ARGE personellerimiz sayesinde dünyanın her yerine yazılım ihracatı yapan firmalarımızın ve start-uplarımızın bu bölgeye yeni yazılımcılar yetiştirme borcu olduğuna inanıyoruz ve bunu bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin gelecek ve aydınlık yarınlara emin adımlarla ilerlemesi için en iyi alanlardan birisi olduğunu düşündüğümüz yazılım ve kodlama alanında genç beyinlere yol göstermeyi hedefliyoruz.

Yazılım ve yaşamın aynı anda yaşandığı Maraş Teknoloji Üssü'nde, bir yandan dünyanın geleceğini değiştirebilecek kodlar yazılırken bir yandan da eğlenceli bir sosyal hayat yaşanmaktadır. Bölgemize gelen ve gelmek isteyen yazılım sevdalılarına hem ilimizde hem de çevre illerde gezilebilecek yerler, önemli festivaller, yöresel lezzetler, eğlence alanları, yapılabilecek sportif faaliyetler, sağlık ve ekonomik imkânlar, mevsim şartları, konaklama ve iş imkânları gibi birçok konuda bilgiler sunulmuştur.

Bununla birlikte yazılım öğrenmek isteyen ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen fakat nasıl ve nereden başlaması gerektiği konusunda fikir sahibi olmayan arkadaşlarımıza da birer yol haritası çıkarılmıştır.

Türkiye’de ve özelinde Akdeniz bölgesinde değişimin, teknolojinin ve yazılımın öncüleri arasında yer alan marka ve start-uplarımızla, kendini yazılıma adamış herkese iyi bir ortam oluşturmak için tüm fırsatları değerlendirmekteyiz. Maraş Teknoloji Üssü'ndeki tüm şirketlerimiz bölgenin yazılım ve yaşam standartlarını belirleyen bir merkez olarak ilerlemeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Geleceğimizin ihtiyacı olan üstün niteliklere sahip, eğitimli ve yazılım alanında donanımlı insan yetiştirmek, alanında bölgenin ve dünyanın en saygın ve tercih edilir yazılım firmaları arasında yer almak ve genç nesillerin hayallerine ışık tutan bir rehber olmaktır.

Misyonumuz

Ülkemizin ihtiyaç duyduğu yazılım ve e-ticaret alanlarında nitelikli personel yetiştirmek ve e-ticaret alanında ülkemize döviz girdisi sağlayarak milli gelire katkı sağlamaktır. Bu kapsamda Maraş Teknoloji Üssü'nde faaliyet gösteren tüm firmalarımızla dünyanın en saygın firmaları ve çalışanları olmayı hedefliyoruz. ARGE faaliyetlerimizle üniversitemize ve ilimize katkı sunmak da amaçlarımız arasındadır.

Kahramanmaraş Maraş Teknoloji Üssü
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13
ŞİŞLİ / İSTANBUL
www.tsoft.com.tr

Bursa Satış Ofisi
906 Broadway, Suite 100 , San Francisco, CA 94133
KALİFORNİYA / AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ www.tsoft.us

İstanbul Ar-Ge Merkezi YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa Kamp. Teknopark D2 Blok K2 No:104
ESENLER / İSTANBUL

Kahramanmaraş Maraş Teknoloji Üssü
KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41
ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ

İstanbul Ar-Ge Merkezi YTÜ Teknopark
Maltepe Caddesi No:46-48 D:25
BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Ankara Satış Ofisi
Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı Next Level Kat:16
ÇANKAYA / ANKARA

Bursa Satış Ofisi
Konak Mah. Lefkoşe Cad. Barış Sok. Ofis Plaza
NİLÜFER / BURSA